Suplování:   Pondělí 9.3.2020 (2. týden)

datum výpisu: 10.3.2020 (7:31)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Dostálová Petra

Sb

-

..

..

-

-

-

-

-

-

Lucák Jan

-

-

-

Pi

..

-

..

..

-

Páníková Eva

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vokatá Miroslava

..

..

Ho

-

-

-

-

-

-

-

Vosecký Luboš

 

..

               

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

314

 

Tur

               

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Čj

 

(211)

supluje

Svobodová Iva

(Ds)

3.A

3.hod

Ov

 

(117)

supluje

Holendová Balá Jana

(Vk)

5.A

8.hod

Nj

S1

 

odpadá

 

(Lc)

1.C

3.hod

Bi

 

(321)

přesun <<

Soukup Libor

z 10.3. (Út) 6.hod

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Ds)

 

4.hod

Ch

 

(321)

přesun <<

Ošťádalová Jana

z 8.hod

 

4.hod

Čj

   

odpadá

 

(Ds)

 

8.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 4.hod

2.OA

4.hod

Aj

S1

(114)

změna

Pivcová Kateřina

 
 

4.hod

Nj

S2

(114)

spojí

Pivcová Kateřina

(Lc)

 

6.hod

Nj

S1

(114)

spojí

Křížová Juliana

(Lc)

3.OA

9.hod

Nj

S1

 

odpadá

 

(Lc)

8.A

1.hod

Lis

Lis4

 

odpadá

 

(Vk)

 

2.hod

Lis

Lis4

 

odpadá

 

(Vk)

4.C

1.hod

Lis

Lis4

 

odpadá

 

(Vk)

 

2.hod

Lis

Lis4

 

odpadá

 

(Vk)

 

5.hod

Nj

S1

 

odpadá

 

(Lc)

 

 

Suplování:   Úterý 10.3.2020 (2. týden)

datum výpisu: 10.3.2020 (7:31)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Dostálová Petra

Ho

Sb

Ho

Ba

-

-

-

-

-

-

Lucák Jan

..

Sp

..

..

-

-

-

-

Milfaitová Ivana

..

-

Do

..

-

-

-

-

Páníková Eva

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Pivcová Kateřina

-

-

Sp

-

..

..

..

-

-

-

Vokatá Miroslava

-

-

Kz

-

-

..

..

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Čj

 

(211)

supluje

Holendová Balá Jana

(Ds)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Pi)

 

7.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Pi)

3.A

5.hod

Čj

 

(117)

supluje

Dostál Zdeněk

(Mi)

4.A

3.hod

Aj

S1

(202)

spojí

Holendová Balá Jana

(Ds)

 

4.hod

Nj

S1

(202)

spojí

Balá Romana

(Ds)

1.C

2.hod

Čj

 

(321)

supluje

Svobodová Iva

(Ds)

 

6.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 9.3. (Po) 3.hod

1.OA

3.hod

Nj

S1

(118)

spojí

Klepáčková Dagmar

(Mi)

 

5.hod

Nj

S2

 

odpadá

 

(Lc)

6.A

5.hod

Nj

S2

(319)

přesun <<

Kučera Lukáš

z 6.hod

 

5.hod

Aj

S2

 

odpadá

 

(Pi)

 

6.hod

Nj

S2

 

přesun >>

 

na 5.hod

2.C

2.hod

De

 

(213)

přesun <<

Špetová Vladimíra

z 9.hod

 

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Mi)

 

9.hod

De

   

přesun >>

 

na 2.hod

2.OA

1.hod

Nj

S1

 

odpadá

 

(Lc)

 

3.hod

Aj

S1

(117)

spojí

Špetová Vladimíra

(Pi)

 

3.hod

Nj

S2

(117)

supluje

Špetová Vladimíra

(Lc)

 

5.hod

Ma

 

(210)

přesun <<

Tesařová Klára

z 5.hod

 

5.hod

Ma

   

přesun >>

 

na 5.hod

7.A

1.hod

De

   

přesun >>

 

na 13.3. (Pá) 3.hod

 

5.hod

Čj

 

(203)

supluje

Klepáčková Dagmar

(Vk)

3.C

1.hod

Nj

S1

(114)

spojí

Křížová Juliana

(Mi)

 

6.hod

Sep

   

odpadá

 

(Mi)

 

8.hod

De

   

přesun >>

 

na 13.3. (Pá) 4.hod

 

9.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Vk)

3.OA

4.hod

Nj

S1

(115)

spojí

Klepáčková Dagmar

(Lc)

8.A

4.hod

Čj

 

(319)

supluje

Hlaváčová Ivana

(Vk)

 

5.hod

Aj

S1

(118)

přesun <<

Jíša Ladislav

z 6.hod

 

5.hod

Nj

S1

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

6.hod

Nj

S1

(118)

přesun <<

Kučera Lukáš

z 5.hod

 

6.hod

Aj

S1

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

Lis

Lis4

 

odpadá

 

(Vk)

4.C

2.hod

Nj

S1

(119)

spojí

Křížová Juliana

(Lc)

 

3.hod

Čj

 

(119)

supluje

Kříž Bořivoj

(Vk)

 

8.hod

Lis

Lis4

 

odpadá

 

(Vk)

4.OA

1.hod

MZAj

MZAj

(120)

změna

Jíša Ladislav

 
 

2.hod

MZAj

MZAj

(120)

změna

Jíša Ladislav

 
 

5.hod

Pra

 

(114)

změna

Zigmundová Zdeňka

 
 

6.hod

Nj

S1

 

odpadá

 

(Lc)

 

6.hod

Nj

S2

 

odpadá

 

(Lc)

 

 

Suplování:   Středa 11.3.2020 (2. týden)

datum výpisu: 10.3.2020 (7:31)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Dostálová Petra

Mi

Hv

..

Pu

-

-

-

-

-

-

Lucák Jan

..

-

Pi

Sp

..

-

-

-

-

Páníková Eva

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vokatá Miroslava

-

-

..

Mi

..

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Ze

 

(203)

supluje

Milfaitová Ivana

(Ds)

 

2.hod

Čj

S2

(211)

supluje

Havlíčková Věra

(Ds)

 

4.hod

Čj

S1

(211)

supluje

Pudil Petr

(Ds)

5.A

1.hod

Nj

S1

 

odpadá

 

(Lc)

1.OA

4.hod

Aj

S1

(118)

změna

Špetová Vladimíra

 
 

4.hod

Nj

S2

(118)

spojí

Špetová Vladimíra

(Lc)

7.A

3.hod

Nj

S2

(206)

spojí

Pivcová Kateřina

(Lc)

 

3.hod

Aj

S1

(206)

změna

Pivcová Kateřina

 
 

5.hod

Ch

 

(206)

přesun <<

Hellmichová Bohdana

z 7.hod

 

6.hod

Čj

   

odpadá

 

(Vk)

 

7.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 5.hod

3.OA

5.hod

Nj

S2

(115)

spojí

Klepáčková Dagmar

(Lc)

8.A

4.hod

Čj

 

(319)

supluje

Hluchý Jan

(Vk)

4.C

5.hod

Čj

 

(119)

supluje

Milfaitová Ivana

(Vk)

 

6.hod

Nj

S1

 

odpadá

 

(Lc)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 12.3.2020 (2. týden)

datum výpisu: 10.3.2020 (7:31)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Lucák Jan

..

Sp

Hv

-

..

-

Pi

..

-

Páníková Eva

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Pudil Petr

-

-

-

-

Ba

-

..

-

-

-

Vokatá Miroslava

..

..

Ny

Sk

..

-

..

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

4.A

6.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

7.hod

Ch

 

(202)

přesun <<

Soukup Libor

z 6.hod

 

7.hod

Ze

   

odpadá

 

(Pu)

1.OA

2.hod

Nj

S2

(319)

spojí

Špetová Vladimíra

(Lc)

 

6.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 13.3. (Pá) 3.hod

2.C

5.hod

Ze

 

(203)

supluje

Balá Romana

(Pu)

2.OA

3.hod

Uce

S1

(114)

spojí

Havlíčková Věra

(Lc)

 

3.hod

Uce

S2

(114)

změna

Havlíčková Věra

 
 

8.hod

Nj

S2

(203)

spojí

Pivcová Kateřina

(Lc)

7.A

1.hod

Lis

Lis3

 

odpadá

 

(Vk)

 

2.hod

Lis

Lis3

 

odpadá

 

(Vk)

 

5.hod

Aj

S2

(202)

přesun <<

Pivcová Kateřina

z 6.hod

 

6.hod

Aj

S1

(203)

přesun <<

Pivcová Kateřina

z 9.hod

 

6.hod

Aj

S2

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Vk)

 

9.hod

Nj

S2

 

odpadá

 

(Lc)

 

9.hod

Aj

S1

 

přesun >>

 

na 6.hod

3.C

1.hod

Lis

Lis3

 

odpadá

 

(Vk)

 

2.hod

Lis

Lis3

 

odpadá

 

(Vk)

3.OA

4.hod

Nj

S1

(119)

spojí

Klepáčková Dagmar

(Lc)

 

6.hod

Nj

S2

 

odpadá

 

(Lc)

8.A

3.hod

Čj

 

(203)

supluje

Nyklesová Marta

(Vk)

4.C

4.hod

Čj

 

(203)

supluje

Soukupová Jarmila

(Vk)

4.OA

1.hod

Ma

 

(210)

navíc

Tesařová Klára

 
 

1.hod

Nj

S1

 

odpadá

 

(Lc)

 

1.hod

Nj

S2

 

odpadá

 

(Lc)

 

 

Suplování:   Pátek 13.3.2020 (2. týden)

datum výpisu: 10.3.2020 (7:31)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Drexler Dušan

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Lucák Jan

..

-

Ga

He

..

-

-

-

-

Páníková Eva

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Pudil Petr

..

Hv

..

-

Do

..

-

-

-

-

Vokatá Miroslava

..

Ho

Pi

..

So

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

2.hod

Ze

 

(116)

supluje

Havlíčková Věra

(Pu)

4.A

4.hod

Čj

 

(202)

přesun <<

Svobodová Iva

z 6.hod

 

4.hod

Ma

   

odpadá

 

(Dr)

 

6.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 4.hod

5.A

4.hod

Nj

S1

(302)

spojí

Hellmichová Bohdana

(Lc)

1.C

5.hod

Ze

 

(009)

supluje

Dostál Zdeněk

(Pu)

1.OA

3.hod

Čj

 

(203)

přesun <<

Hluchý Jan

z 12.3. (Čt) 6.hod

 

3.hod

Hz

   

odpadá

 

(Pu)

7.A

1.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Vk)

 

2.hod

Čj

 

(206)

supluje

Holendová Balá Jana

(Vk)

 

3.hod

De

 

(206)

přesun <<

Kříž Bořivoj

z 10.3. (Út) 1.hod

 

3.hod

Ma

   

odpadá

 

(Dr)

 

6.hod

Nj

S2

 

odpadá

 

(Lc)

3.C

1.hod

Ma

   

odpadá

 

(Dr)

 

4.hod

De

 

(312)

přesun <<

Špetová Vladimíra

z 10.3. (Út) 8.hod

 

4.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Vk)

 

6.hod

Ze

   

odpadá

 

(Pu)

3.OA

3.hod

Uce

S2

(115)

spojí

Gaszczyková Jana

(Lc)

8.A

5.hod

Čj

 

(319)

supluje

Soukup Libor

(Vk)

4.C

3.hod

Čj

 

(119)

supluje

Pivcová Kateřina

(Vk)

 

5.hod

Nj

S1

(119)

spojí

Křížová Juliana

(Lc)

4.OA

1.hod

Nj

S1

 

odpadá

 

(Lc)

 

1.hod

Nj

S2

 

odpadá

 

(Lc)

 

Zpracováno v systému Bakaláři