Suplování:   Pátek 15.6.2018 (4. týden)

datum výpisu: 15.6.2018 (10:32)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Povišerová Libuše

-

..

..

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

4.A

3.hod

Čj

 

(116)

přesun <<

Hluchý Jan

z 6.hod

 

3.hod

De

   

odpadá

 

(Po)

 

6.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 3.hod

2.C

4.hod

Zsv

 

(119)

přesun <<

Kříž Bořivoj

z 6.hod

 

4.hod

Čj

   

odpadá

 

(Po)

 

6.hod

Zsv

   

přesun >>

 

na 4.hod

7.A

1.hod

Aj

 

(321)

supluje

Klepáčková Dagmar

(Po)

 

 

Suplování:   Pondělí 18.6.2018 (1. týden)

datum výpisu: 15.6.2018 (10:32)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

6.A

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

7.A

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

3.C

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Dostál Zdeněk

-

-

-

-

Pi

Pi

-

..

..

-

Havlíčková Věra

..

..

..

..

..

         

Heczková Eva

-

-

..

Kz

So

-

-

-

..

-

Kučera Lukáš

-

..

..

-

-

-

-

..

..

-

Lucák Jan

..

Ny

..

..

Dr

-

-

-

-

-

Pelc Miloslav

..

-

-

-

-

-

-

..

-

-

Povišerová Libuše

..

..

Sb

..

..

-

..

..

..

-

Špetová Vladimíra

Vs

Vs

-

-

-

-

-

Tesařová Klára

..

-

-

-

..

..

-

-

-

-

Vokatá Miroslava

Dr

..

..

..

..

..

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

De

 

(117)

supluje

Vosecký Luboš

(Sp)

 

5.hod

Tv

Chl

(Vik1)

spojí

Pivcová Kateřina

(Do)

 

6.hod

Tv

Chl

(Vik1)

spojí

Pivcová Kateřina

(Do)

2.A

1.hod

Ov

 

(202)

supluje

Drexler Dušan

(Vk)

3.A

1.hod

Aj

AJ1

(211)

supluje

Vosecký Luboš

(Sp)

 

4.hod

Aj

AJ2

(211)

supluje

Křížová Juliana

(Sp)

 

4.hod

Nj

NJ2

(203)

supluje

Kříž Bořivoj

(Hec)

4.A

5.hod

Ma

Ma1

(116)

přesun <<

Vosecký Luboš

z 6.hod

 

5.hod

Čj

Ma2

(202)

přesun <<

Hluchý Jan

z 6.hod

 

6.hod

Čj

Ma2

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

6.hod

Ma

Ma1

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

Aj

AJ2

 

odpadá

 

(Po)

 

8.hod

Nj

NJ2

 

odpadá

 

(Ku)

 

9.hod

Ze

   

odpadá

 

(Ku)

5.A

3.hod

Aj

S1

(206)

navíc

Pivcová Kateřina

 
 

3.hod

Nj

S1

 

odpadá

 

(Hec)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Vk)

1.C

9.hod

Nj

S1

 

odpadá

 

(Hec)

1.OA

3.hod

De

 

(115)

supluje

Klepáčková Dagmar

(Sp)

 

5.hod

Nj

S2

(208)

supluje

Soukup Libor

(Hec)

 

6.hod

Eko

 

(115)

přesun <<

Zigmundová Zdeňka

z 7.hod

 

7.hod

Eko

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

Zpv

   

odpadá

 

(Pc)

6.A

1.- 10. hod Exkurze

2.C

3.hod

Čj

 

(119)

supluje

Svobodová Iva

(Po)

 

5.hod

Nj

S1

(117)

supluje

Drexler Dušan

(Lc)

2.OA

2.hod

Nj

S1

(210)

supluje

Nyklesová Marta

(Lc)

 

6.hod

Ma

   

odpadá

 

(Te)

 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Do)

 

9.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Do)

7.A

1.- 10. hod Sportovní akce

3.C

1.- 10. hod Sportovní akce

3.OA

1.hod

Eko

 

(118)

výměna <<

Zigmundová Zdeňka

z 19.6. (Út) 5.hod

 

1.hod

Čj

   

výměna >>

 

na 19.6. (Út) 5.hod

 

6.hod

Aj

S2

(118)

supluje

Klepáčková Dagmar

(Sp)

 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Do)

 

9.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Do)

Pedagogický dohled u třídy:

6.A, 1.- 10. hod - Heczková Eva, Kučera Lukáš

3.C, 1.- 10. hod - Špetová Vladimíra, Vokatá Miroslava

 

 

Suplování:   Úterý 19.6.2018 (1. týden)

datum výpisu: 15.6.2018 (10:32)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

7.A

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

3.C

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Dostál Zdeněk

..

..

..

..

..

-

-

..

..

-

Lucák Jan

-

..

Sb

..

-

-

-

-

-

-

Povišerová Libuše

So

..

-

..

-

-

-

-

-

-

Špetová Vladimíra

-

-

-

-

..

-

..

..

..

-

Větrovský Kryštof

       

Pc

         

Vokatá Miroslava

-

So

..

Ku

-

..

..

..

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

Bi

 

(317)

supluje

Pelc Miloslav

(Vet)

3.A

5.hod

Aj

AJ1

 

odpadá

 

(Sp)

 

7.hod

Inf

NJ2

 

přesun >>

 

na 20.6. (St) 6.hod

 

7.hod

Aj

AJ2

 

odpadá

 

(Sp)

 

8.hod

Ov

   

přesun >>

 

na 20.6. (St) 3.hod

4.A

2.hod

Ov

 

(116)

supluje

Soukup Libor

(Vk)

5.A

4.hod

Ze

 

(206)

supluje

Kučera Lukáš

(Vk)

1.OA

6.hod

Pek

 

(009)

přesun <<

Hlaváčová Ivana

z 9.hod

 

6.hod

Hz

   

přesun >>

 

na 20.6. (St) 6.hod

 

8.hod

De

   

odpadá

 

(Sp)

 

9.hod

Pek

   

přesun >>

 

na 6.hod

6.A

7.hod

Zsv

   

přesun >>

 

na 20.6. (St) 1.hod

 

8.hod

Čj

   

odpadá

 

(Vk)

2.C

1.hod

Čj

 

(305)

supluje

Soukup Libor

(Po)

 

3.hod

Nj

S1

(202)

supluje

Svobodová Iva

(Lc)

2.OA

6.hod

Crl

Crl1

(007)

přesun <<

Pudil Petr

z 20.6. (St) 8.hod

7.A

1.- 10. hod Sportovní akce

3.C

1.- 10. hod Sportovní akce

3.OA

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Do)

 

2.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Do)

 

5.hod

Čj

 

(118)

výměna <<

Hluchý Jan

z 18.6. (Po) 1.hod

 

5.hod

Eko

   

výměna >>

 

na 18.6. (Po) 1.hod

 

7.hod

Fif

S1

(mim)

změna

Havlíčková Věra

Finanční úřad

 

8.hod

Fif

S1

(mim)

změna

Havlíčková Věra

 
 

9.hod

Fif

S1

(mim)

změna

Havlíčková Věra

Finanční úřad

 

9.hod

Aj

S2

 

odpadá

 

(Sp)

Pedagogický dohled u třídy:

3.C, 1.- 10. hod - Špetová Vladimíra, Vokatá Miroslava

 

 

Suplování:   Středa 20.6.2018 (1. týden)

datum výpisu: 15.6.2018 (10:32)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

7.A

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

3.C

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Dostál Zdeněk

Pi

Pi

-

-

..

..

-

-

-

-

Klepáčková Dagmar

..

..

..

..

..

..

-

..

   

Lucák Jan

-

-

Sk

So

-

-

..

..

..

-

Povišerová Libuše

Dr

Ku

..

..

-

-

-

-

-

-

Špetová Vladimíra

-

Kz

..

..

..

..

-

-

..

-

Vokatá Miroslava

..

..

..

..

..

..

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

De

 

(117)

supluje

Kříž Bořivoj

(Sp)

2.A

1.hod

Tv

Ch

(Vik1)

spojí

Pivcová Kateřina

(Do)

 

2.hod

Tv

Ch

(Vik1)

spojí

Pivcová Kateřina

(Do)

3.A

3.hod

Ov

 

(211)

přesun <<

Hluchý Jan

z 19.6. (Út) 8.hod

 

3.hod

De

   

odpadá

 

(Sp)

 

5.hod

Inf

NJ1

(009)

přesun <<

Hlaváčová Ivana

z 6.hod

 

5.hod

Aj

AJ2

 

odpadá

 

(Sp)

 

6.hod

Inf

NJ2

(009)

přesun <<

Hlaváčová Ivana

z 19.6. (Út) 7.hod

 

6.hod

Inf

NJ1

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

6.hod

Aj

AJ1

 

odpadá

 

(Sp)

4.A

1.hod

Fg

 

(116)

supluje

Drexler Dušan

(Po)

 

2.hod

Aj

AJ2

(116)

supluje

Kučera Lukáš

(Po)

 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Do)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Do)

5.A

6.hod

Bi

 

(302)

přesun <<

Soukup Libor

z 8.hod

 

6.hod

Čj

   

odpadá

 

(Vk)

 

8.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

9.hod

Nj

S2

 

odpadá

 

(Lc)

 

9.hod

Aj

S1

 

odpadá

 

(Pi)

1.OA

4.hod

Nj

S2

(115)

navíc

Heczková Eva

 
 

4.hod

Aj

S2

 

odpadá

 

(Ká)

 

6.hod

Hz

 

(115)

přesun <<

Pudil Petr

z 19.6. (Út) 6.hod

 

6.hod

Aj

S1

 

odpadá

 

(Ká)

 

6.hod

Nj

S2

 

odpadá

 

(Hec)

6.A

1.hod

Zsv

 

(319)

přesun <<

Kříž Bořivoj

z 19.6. (Út) 7.hod

 

1.hod

Čj

   

odpadá

 

(Vk)

2.C

4.hod

Nj

S1

(120)

supluje

Soukup Libor

(Lc)

 

8.hod

Rjs

RjsC

 

odpadá

 

(Ká)

2.OA

3.hod

Nj

S1

(210)

supluje

Soukupová Jarmila

(Lc)

 

8.hod

Crl

Crl1

 

přesun >>

 

na 19.6. (Út) 6.hod

7.A

1.- 10. hod Sportovní akce

3.C

1.- 10. hod Sportovní akce

3.OA

7.hod

Int

S1

(316)

přesun <<

Havlíčková Věra

z 8.hod

 

7.hod

Nj

S1

 

odpadá

 

(Lc)

 

8.hod

Aj

S1

(118)

přesun <<

Nyklesová Marta

z 9.hod

 

8.hod

Int

S1

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

9.hod

Aj

S1

 

přesun >>

 

na 8.hod

Pedagogický dohled u třídy:

3.C, 1.- 10. hod - Špetová Vladimíra, Vokatá Miroslava

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.6.2018 (1. týden)

datum výpisu: 15.6.2018 (10:32)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

7.A

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

3.C

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Dostál Zdeněk

-

-

Pu

Pu

..

-

-

..

..

-

Lucák Jan

-

-

..

Ku

..

..

-

-

-

-

Povišerová Libuše

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Špetová Vladimíra

Dr

-

-

-

-

-

-

-

-

Tesařová Klára

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vokatá Miroslava

Bs

..

Mx

..

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1.hod

De

 

(202)

supluje

Drexler Dušan

(Sp)

3.A

3.hod

Tv

Chl

(Vik1)

spojí

Pudil Petr

(Do)

 

4.hod

Tv

Chl

(Vik1)

spojí

Pudil Petr

(Do)

4.A

1.hod

Aj

AJ2

(305)

supluje

Klepáčková Dagmar

(Po)

5.A

1.hod

Fy

 

(206)

supluje

Borská Pavlína

(Vk)

 

6.hod

Nj

S2

 

odpadá

 

(Lc)

6.A

3.hod

De

 

(319)

supluje

Maxilonová Jana

(Vk)

 

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Do)

 

9.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Do)

2.C

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Do)

 

9.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Do)

2.OA

8.hod

Tv

Ch

 

odpadá

 

(Do)

 

9.hod

Tv

Ch

 

odpadá

 

(Do)

7.A

1.- 10. hod Sportovní akce

3.C

1.- 10. hod Sportovní akce

3.OA

3.hod

Aj

S2

(202)

supluje

Klepáčková Dagmar

(Sp)

 

4.hod

Nj

S1

(118)

supluje

Kučera Lukáš

(Lc)

Pedagogický dohled u třídy:

3.C, 1.- 10. hod - Špetová Vladimíra, Vokatá Miroslava

 

 

Suplování:   Pátek 22.6.2018 (1. týden)

datum výpisu: 15.6.2018 (10:32)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

7.A

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Dostál Zdeněk

-

-

-

-

..

..

-

-

-

-

Lucák Jan

Hv

Hv

..

Ku

-

..

-

-

-

-

Povišerová Libuše

..

-

..

..

-

-

-

-

-

-

Větrovský Kryštof

       

..

         

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

Fy

   

odpadá

 

(Vet)

4.A

3.hod

Čj

 

(116)

přesun <<

Hluchý Jan

z 6.hod

 

3.hod

De

   

odpadá

 

(Po)

 

6.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 3.hod

5.A

4.hod

Nj

S2

(117)

supluje

Kučera Lukáš

(Lc)

 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Do)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Do)

1.C

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Do)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Do)

1.OA

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Do)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Do)

2.C

4.hod

Zsv

 

(119)

přesun <<

Kříž Bořivoj

z 6.hod

 

4.hod

Čj

   

odpadá

 

(Po)

 

6.hod

Zsv

   

přesun >>

 

na 4.hod

2.OA

2.hod

Nj

S1

(210)

supluje

Havlíčková Věra

(Lc)

7.A

1.- 10. hod Sportovní akce

3.OA

1.hod

Int

S1

(009)

supluje

Havlíčková Věra

(Lc)

 

Zpracováno v systému Bakaláři